12525535 1322852631075299 3356256078439064532 oVanmiddag hebben de bevers een feestje gevierd. Ze hadden namelijk alle kleuren weer terug gevonden! Jippie! Dat moet natuurlijk gevierd worden. En dat doen ze met hele lekkere pannenkoeken. Het leukste aan deze pannenkoeken is dat ze zelf mochten versieren. Er stond kaas, pindakaas en nog veel meer lekkers op tafel. Maar ja de bevers eten niet met bestek dus het was weer een beetje een klieder boel. Daarom gingen ze na het eten  met zijn allen aan de corvee. Er werd afgewassen door een leiding en een aantal bevers stond klaar met een theedoek. Een paar hele stoere en vooral sterke bevers hebben de stoelen opgestapeld en naar de juiste plek getild. Wat een knappe bevers. Een paar bevers gingen vegen en het werd er echt een stuk schoner van. Goed gewerkt allemaal!

 

Na het opruimen was het helaas al weer tijd voor de sluiting. De eerste BeverHIT van HIT Mook 2016 zit er helaas al weer op. Alle ouders druppelde langzaam binnen. Nouja buiten want het was mooi weer. Met zijn alleen gingen de bevers in de kring staan. Ook de pappa's en de mamma's  moesten in de kring komen. Ze hebben een liedje gezongen en de vlag naar beneden gehaald. Daarna werden alle knutsel werkjes uitgedeeld. Ook kregen alle bevers het naambandje van de HIT. Toen was het toch echt tijd om afscheid van elkaar te nemen. Alle bevers bleven op hun plek staan en de leiding liep een rondje. Sommige bevers gaven de leiding een hand. Anderen wilde een knuffel geven. Een van de bevers kreeg het nog voor elkaar dat pappa haar tas op de rug droeg en daarboven op mocht die lieve bever zelf nog gaan zitten. Vrolijk zwaaiend liepen ze weg.

De BeverHIT in Mook is een bijzonder mooie en gave HIT. Voor sommige bevers is 3 nachtjes slapen nog een beetje lang. Daarom slapen de bevers 1 nachtje en hebben ze toch heel veel plezier. Omdat er te veel aanmeldingen waren voor 1 nachtje. Dus heeft de leiding besloten om 2 keer de BeverHIT te doen in 2016. BeverHIT 1 is afgelopen. Morgen begint BeverHIT 2. 

Bekijk meer foto's op Facebook

Volg ons op Facebook

TwHITter mee! #HIT2019

Handig om te weten

 

december 2018: HIT-courant online
27 januari 2019: Opening inschrijving
9 maart 2019: Sluiting inschrijving
17 maart 2019: Deelnemersinfo online
19 - 22 april 2019: HIT 2019

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim zeventig verschillende kampen
Waar: Zeven locaties in Nederland
Wanneer: 19 - 22 april 2019

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 84 gasten en geen leden online