Waarschijnlijk is het Brownsea Camp het allerprimitiefste onderdeel van de HIT Dwingeloo. De deelnemers hebben namelijk geen tent, tandenborstel en bestek mee. Ze maken dit van materialen die ze in het bos vinden. De deelnemers van dit HIT-onderdeel gaan dus echt back to basic, net zoals de padvinders die tijdens het allereerste scoutingkamp in 1907 met Baden Powell op het Engelse Brownsea Island kampeerden.

brownsea

Ook het koken wordt een hele uitdaging, want een brandertje, de pannen en zelfs de lucifers hebben Reinier, Iris, Jordy, Anne en Tjerk (Meridiaan uit Almere) thuisgelaten. Ze proberen het hout aan te steken met behulp van een fire stick. Een geduldig werkje, maar zoals altijd geldt dat de aanhouder wint. En als het vuurtje eenmaal brandt kan het eten eindelijk bereid worden. De groep uit Almere eet vanavond wraps met gehakt en groente, met eerst nog een lekker soepje vooraf. En een maaltijd waar je goed je best voor hebt gedaan, smaakt natuurlijk extra lekker!

Volg ons op Facebook

TwHITter mee! #HIT2019

Handig om te weten

 

december 2018: HIT-courant online
27 januari 2019: Opening inschrijving
9 maart 2019: Sluiting inschrijving
17 maart 2019: Deelnemersinfo online
19 - 22 april 2019: HIT 2019

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim zeventig verschillende kampen
Waar: Zeven locaties in Nederland
Wanneer: 19 - 22 april 2019

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 138 gasten en geen leden online