Gezien vanaf het dorp Dwingeloo ziet het bos er net zo uit als anders. Niemand vermoedt dat er ondertussen al heel wat gaande is. Maar niets is minder waar. De opbouw van de HIT Dwingeloo is al volop in gang!

Aanhangwagen met dixi's vliegen over de zandvlakte, het mini-trekkertje van de TOAM rijdt tuffend door de modderpoelen, vrachtwagens vol boodschappen hobbelen het kamp binnen. Tenten vliegen de lucht in, generators knorren uit vreugde dat de pret weer mag beginnen. De bloemetjes verschijnen op tafel en de leidingen voor ranja worden aangelegd.

Van alle voorbereidingen die op de vrijdag worden getroffen, is dit nog maar het topje van de ijsberg. Maar de echte "kersjes op de HIT-taart" zijn natuurlijk alle deelnemers die op zaterdag binnenstromen. Wij zijn er klaar voor, nu jullie nog!

Tot morgen!

H.I.T. Media groep

Volg ons op Facebook

TwHITter mee! #HIT2019

Handig om te weten

 

december 2018: HIT-courant online
27 januari 2019: Opening inschrijving
9 maart 2019: Sluiting inschrijving
17 maart 2019: Deelnemersinfo online
19 - 22 april 2019: HIT 2019

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim zeventig verschillende kampen
Waar: Zeven locaties in Nederland
Wanneer: 19 - 22 april 2019

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 139 gasten en geen leden online