Iedereen kent het, na een drukke kampdag zit je met zijn allen rond het kampvuur. Je blik raakt verloren in het vuur en de warme gloed voelt aan als een heerlijk dekentje. Dat is het moment om na te denken over grootse levensvragen. Zo ook bij het Woodcamp. Vla: is dat nou eten of drinken? That's the question.

kampvuur

Een discussie is gaande. Als het in een glas zit betekent dat toch dat het drinken is? Maar het wordt middels een lepel genuttigd! En hoe zit dat dan met soep? Hoe wordt op deze belangrijke vraag een antwoord gegeven? Er zit maar één ding op; een democratische stemming! Lees de HITkrant voor deze invloedrijke stemmingsuitslag.

Volg ons op Facebook

TwHITter mee! #HIT2019

Handig om te weten

 

december 2018: HIT-courant online
27 januari 2019: Opening inschrijving
9 maart 2019: Sluiting inschrijving
17 maart 2019: Deelnemersinfo online
19 - 22 april 2019: HIT 2019

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim zeventig verschillende kampen
Waar: Zeven locaties in Nederland
Wanneer: 19 - 22 april 2019

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 123 gasten en één lid online