De tweede Bever HIT is ook begonnen! 

Soms heel verlegen, komen de eerste Bevers met hun ouders en broertjes of zusjes de bocht voor de blokhut om waar ze opgewacht worden door de leiding. Binnen worden ze aangemeld eventueel medicijnen opgeschreven. Ook mogen de Bevers gelijk een mooi slaap plekje uit zoeken voor vanavond. In de grote zaal kan er gekleurd worden en krijgen ze naamkaartjes op zodat iedereen kan zien hoe ze heten. Maar het is droog en al gauw zijn ze allemaal buiten, dennen appels zoeken, of lekker rond kijken. Als iedereen er is dan gaan de Bevers samen met de leiding in een grote kring staan en wordt met het hijsen van de vlag, het zingen van het bever lied en het opzeggen van de wet de Bever HIT geopend! 

Na de opening vertrekken de ouders, een ouder verteld dat haar zoontje vanmorgen om 5.30 uur al naast haar bed stond om te vragen wanneer ze konden gaan. Hij had er in ieder geval heel veel zin in. Als alle ouders vertrokken zijn gaan de bevers kenninsmakingsspelltjes doen.  

Volg ons op Facebook

TwHITter mee! #HIT2019

Handig om te weten

 

december 2018: HIT-courant online
27 januari 2019: Opening inschrijving
9 maart 2019: Sluiting inschrijving
17 maart 2019: Deelnemersinfo online
19 - 22 april 2019: HIT 2019

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim zeventig verschillende kampen
Waar: Zeven locaties in Nederland
Wanneer: 19 - 22 april 2019

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 165 gasten en geen leden online