hit_moo_logo_v_web

Zin in een weekend vol actie, avontuur en vooral plezier? Kom dan van 19 april t/m 22 april naar de HIT in Mook!

Mook ligt in het noordelijkste puntje van de provincie Limburg, even ten zuiden van Nijmegen. Het ligt in een prachtig gebied omringd door bos en heide, rivieren en meren, polders en heuvels. Bovendien ligt Mook op een steenworp afstand van de Duitse grens. Een uitstekende plek dus om een aantal heel verschillende HIT-activiteiten op te zetten.

Maar…we gaan verder dan Mook. Want HIT Mook zit ook in Overasselt, Arnhem, Nijmegen en we gaan zelfs over de grens naar Duitsland. HIT Mook heeft iets voor iedereen, voor jong en oud, jongens en meiden. Dit jaar hebben we zelfs flink uitgebreid met maar liefst 9 nieuwe kamponderdelen! En natuurlijk kun je je ook weer voor onze vertrouwde onderdelen inschrijven.

Kijk vanaf 1 januari op deze site of er iets voor je bij zit en alvast tot ziens in Mook!

Volg ons op Facebook

TwHITter mee! #HIT2019

Handig om te weten

 

december 2018: HIT-courant online
27 januari 2019: Opening inschrijving
9 maart 2019: Sluiting inschrijving
17 maart 2019: Deelnemersinfo online
19 - 22 april 2019: HIT 2019

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim zeventig verschillende kampen
Waar: Zeven locaties in Nederland
Wanneer: 19 - 22 april 2019

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 63 gasten en één lid online