BeverHITVandaag was alweer de laatste dag voor de eerste groep bevers. Er werden een hoop spellen gespeeld om het circus te redden. Tijdens de hindernisbaan ging het er spannend aan toe, zelfs Rebbel ging mee doen. Ze rolde op haar rug onder de stoel door, waardoor ze nog bijna vast kwam te zitten ook!

Door de hulp van Rebbel haalde haar team weer een grote achterstand in, en hierdoor was het bijna gelijk spel! Het was niet alleen onder een stoel door kruipen, maar ook slalommen tussen pionnen door, door een hoepel heen, om de boom, en uiteindelijk over de tafel!

 

 

 

Volg ons op Facebook

TwHITter mee! #HIT2019

Handig om te weten

 

december 2018: HIT-courant online
27 januari 2019: Opening inschrijving
9 maart 2019: Sluiting inschrijving
17 maart 2019: Deelnemersinfo online
19 - 22 april 2019: HIT 2019

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim zeventig verschillende kampen
Waar: Zeven locaties in Nederland
Wanneer: 19 - 22 april 2019

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 38 gasten en geen leden online