zeilHITVandaag dan toch eindelijk het water op om de theorie in praktijk te brengen. Iedereen een zwemvest aan en snel de lelievlet in, om deze klaar te maken voor vertrek! Met een heerlijk zonnetje lagen velen op het dek te zonnen. Echt zeilen kwam er niet van, aangezien het bijna windstil was... Van het nieuwsteam waren we net te laat om nog mee te gaan, dan maar vanaf de kant de telelens de boten fotograferen.

 

Naast de telelens hadden we ook nog een “geheim wapen,” namelijk een drone! Hiermee konden we eigenlijk toch dicht in de buurt komen van de vletten, om ze van dichtbij op de foto (en film) te krijgen! Helaas moest iedereen weer richting de kant, omdat het donker werd en begon te regenen. Het was wel een geslaagde eerste vaart van iedereen!

 

Volg ons op Facebook

TwHITter mee! #HIT2019

Handig om te weten

 

december 2018: HIT-courant online
27 januari 2019: Opening inschrijving
9 maart 2019: Sluiting inschrijving
17 maart 2019: Deelnemersinfo online
19 - 22 april 2019: HIT 2019

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim zeventig verschillende kampen
Waar: Zeven locaties in Nederland
Wanneer: 19 - 22 april 2019

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 36 gasten en geen leden online