Als de lopers van de Happy Hike zaterdagavond op het kampterrein aankomen, kijkt niet iedereen even happy. Ze zijn vandaag van Smilde, via Appelscha en Wateren, naar het kampeerterrein Van Loonbos gelopen. Een pittig tochtje, sommige deelnemers hebben zelfs blaren.

Happy Hike 2

In de avond komt daarom de EHBO-ploeg van Scouting Beilen langs. Zij doen regelmatig een rondje langs de subkampen om de arme voetjes van de hikers te verzorgen. De EHBO’ers hebben het erg druk dit weekend. De aanvankelijk goed gevulde EHBO-koffers zijn al bijna leeg.

Happy hike

De hikers van de Happy Hike kunnen nu even tot rust komen. Er wordt een lekkere maaltijd bereid, wat maakt dat de meesten al weer met een lach op het gezicht rondlopen. En de avond wordt alleen maar mooier! Er staat namelijk een optreden van kampvuurband Rubaend op het programma. De band heeft vanuit de camper, op weg naar de Happy Hike, alsvast de swingende medley ‘Lion in the morning sun’ opgenomen (zie https://www.facebook.com/Rubaend/videos/1312068135514183). Dat wordt gegarandeerd een feestje!

Rubaend

Volg ons op Facebook

TwHITter mee! #HIT2019

Handig om te weten

 

december 2018: HIT-courant online
27 januari 2019: Opening inschrijving
9 maart 2019: Sluiting inschrijving
17 maart 2019: Deelnemersinfo online
19 - 22 april 2019: HIT 2019

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim zeventig verschillende kampen
Waar: Zeven locaties in Nederland
Wanneer: 19 - 22 april 2019

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 48 gasten en geen leden online