Het is maandagmiddag, de HIT Dwingeloo is bijna afgelopen.
Na vier dagen hiken en kamperen, zijn alle deelnemers weer terug op het labelterrein. Ze verzamelen zich rond de Sahara voor de sluiting.

sluiting 1

De sluiting van het kamp. Terwijl de drie vlaggen langzaam gestreken worden, is het stil op de Sahara. Het is net alsof iedereen even in gedachten verzonken is, denkend aan de leuke, avontuurlijke of grappige belevenissen van het weekend. Dat spannende avondspel in het bos, de oversteek op dat wiebelige vlot, de knakworstjes en de overheerlijke macaroni, het moment waarop je na een lange hikedag op het kampterrein aankomt, de gezellige lange avonden bij het kampvuur en de sterke verhalen die daar verteld werden, ’s nachts lekker lang kletsen in de tent, het klauteren over die wiebelige trappersbaan, de blarenpleisters van de EHBO, het smullen van de op houtvuur gebakken pizza, de flauwe grappen van je groepsgenoten tijdens het hiken, de pittige hagelstenenbui op zondagmiddag, de zelfgemaakte frietbuil-tentjes, het prachtige Dwingelderveld, dat er iemand over een scheerlijn struikelde… en natuurlijk de leuke medescouts die je tijdens deze HIT hebt leren kennen.
613 deelnemers, allen terugdenkend aan mooi en avontuurlijk Paasweekend.

sluiting 2

“Groep rust.” De vlaggen zijn gestreken. Het kamp is weer afgelopen, maar wat was het geweldig!
Dat wordt nog dagen nagenieten.

Volg ons op Facebook

TwHITter mee! #HIT2019

Handig om te weten

 

december 2018: HIT-courant online
27 januari 2019: Opening inschrijving
9 maart 2019: Sluiting inschrijving
17 maart 2019: Deelnemersinfo online
19 - 22 april 2019: HIT 2019

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim zeventig verschillende kampen
Waar: Zeven locaties in Nederland
Wanneer: 19 - 22 april 2019

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 82 gasten en één lid online