De avond valt, de deelnemers van de Junior Zwerfhike verzamelen zich rond het kampvuur. Lekker warm, maar vooral beregezellig. Duidelijk is dat deze scouts na de eerste dag hiken nog lang niet moe zijn. Daar heeft de leiding iets op bedacht...
 
junior zwerfhike klein
 
Tijd voor een bosspel! De hikeleiders verstoppen zich in de donkere hoekjes van het kampterrein. Met cijferlijstjes in de hand gaan de kinderen naar hen op zoek. Alle leiding heeft een nummer en de kinderen moeten de nummers in een bepaalde volgorde opzoeken. De zaklampen flitsen door het bos en overal hoor je: "Ben jij elf? Waar is zeven? Wie zit daar? Hier zijn we al geweest!" 
 
junior zwerfhike avondspel klein
Inda, Tessa en Tinka
 
Om de getallenchaos compleet te maken, blaast de spelleider zo nu en dan op zijn fluitje. Op dit teken veranderen alle verstopte leiders van nummer. Dat maakt het voor de deelnemers natuurlijk niet gemakkelijker. 
 

Volg ons op Facebook

TwHITter mee! #HIT2019

Handig om te weten

 

december 2018: HIT-courant online
27 januari 2019: Opening inschrijving
9 maart 2019: Sluiting inschrijving
17 maart 2019: Deelnemersinfo online
19 - 22 april 2019: HIT 2019

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim zeventig verschillende kampen
Waar: Zeven locaties in Nederland
Wanneer: 19 - 22 april 2019

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 102 gasten en geen leden online