hit_moo_logo_v_web

Zin in een weekend vol actie, avontuur en vooral plezier? Kom dan van 30 maart t/m 2 april naar de HIT in Mook!

Mook ligt in het noordelijkste puntje van de provincie Limburg, even ten zuiden van Nijmegen. Het ligt in een prachtig gebied omringd door bos en heide, rivieren en meren, polders en heuvels. Bovendien ligt Mook op een steenworp afstand van de Duitse grens. Een uitstekende plek dus om een aantal heel verschillende HIT-activiteiten op te zetten.

Maar niet alleen daar. Want HIT Mook heeft ook activiteiten in de Duitse Eifel, in Overasselt en net over de grens in Duitsland. Er is zelfs een HIT die heel Nederland door gaat! HIT Mook is voor jong en oud. Voor de allerjongsten is er de BeverHIT en voor de roverscoutsleeftijd is er weer een nieuwe editie  genaamd The Paranoia Project". Nieuw dit jaar is MisterXhit voor de oudere leeftijd. En natuurlijk zijn onze vertrouwde onderdelen ook weer van de partij.

Kijk vanaf 1 januari op deze site of er iets voor je bij zit en alvast tot ziens in Mook!

Volg ons op Facebook

TwHITter mee! #HIT2018

Handig om te weten

 

december 2018: HIT-courant online
26 januari 2019: Opening inschrijving
9 maart 2019: Sluiting inschrijving
17 maart 2019: Deelnemersinfo online
19 - 22 april 2019: HIT 2019

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim zeventig verschillende kampen
Waar: Zes locaties in Nederland
Wanneer: 19 - 22 april 2019

kaartje

Wie is online

We hebben 465 gasten en geen leden online