De avond valt, de deelnemers van de Junior Zwerfhike verzamelen zich rond het kampvuur. Lekker warm, maar vooral beregezellig. Duidelijk is dat deze scouts na de eerste dag hiken nog lang niet moe zijn. Daar heeft de leiding iets op bedacht...
 
junior zwerfhike klein
 
Tijd voor een bosspel! De hikeleiders verstoppen zich in de donkere hoekjes van het kampterrein. Met cijferlijstjes in de hand gaan de kinderen naar hen op zoek. Alle leiding heeft een nummer en de kinderen moeten de nummers in een bepaalde volgorde opzoeken. De zaklampen flitsen door het bos en overal hoor je: "Ben jij elf? Waar is zeven? Wie zit daar? Hier zijn we al geweest!" 
 
junior zwerfhike avondspel klein
Inda, Tessa en Tinka
 
Om de getallenchaos compleet te maken, blaast de spelleider zo nu en dan op zijn fluitje. Op dit teken veranderen alle verstopte leiders van nummer. Dat maakt het voor de deelnemers natuurlijk niet gemakkelijker.