De Jongerenhike is bedoeld voor stamleden die van een uitdaging én van een feestje houden. Want wie Jongerenhike zegt, zegt gezelligheid! Na een hikedag van 15 kilometer, afgewisseld met spannende posten, is het tijd voor een overheerlijke barbecue op het kampterrein. De hikers doen zich tegoed aan de heerlijkste hamburgers, geheimzinnig geurende knoflooksausjes en klodders kleffe huzarensalade.
 
20170416 114006
 
Later op de avond is het tijd een voor feestje! De tent is gezellig en feestelijk verlicht. De muziek wordt verzorgd door dj 'Radio Knal Boem', die vastbesloten is om er een knalfeest van te maken. Dit lukt hem goed, hoewel er om half 1 toch al wat hikers hun slaapzak in kruipen. Er moet ook morgen immers weer gehiked worden. Gelukkig blijven er genoeg party people over die tot in de vroege uurtjes doorgaan. Dat er de volgende dag ook weer 16 kilometer gewandeld gaat worden, daarover maken ze zich nu nog geen zorgen.