Op een zandvlakte in het bos van Dwingeloo rennen de deelnemers van het Trapperskamp als kippen zonder koppen door elkaar heen. Wat ze aan het doen zijn maakt niet uit, ze vermaken zich kostelijk. Genoeg energie, want het avondmaal is net achter de kiezen. De avond begon alleen niet voor iedereen heel soepel. De deelnemers moesten zelf boodschappen voor hun avondeten meenemen om het vervolgens ook zelfstandig te bereiden. Van één van de deelnemers waren de boodschappen wel naar Dwingeloo vervoerd, maar daarna – per ongeluk – door zijn ouders weer mee terug gereden naar Boxtel. En dat ligt helemaal Brabant! Wat een pechvogel! 
 
 IMG 20170416 WA0014
 
Wat er dan wel weer tegenover staat, is dat er rond deze tijd van het jaar weer lekker lang buiten gespeeld kan worden. Er zijn al allerlei spellen voorbij gekomen, de ene keer is het tikkertje met de bal, de andere keer is het een kat-en-muis-spel en het eindigt in een ruig potje hollandse leeuwen. Vooral dan kan je goed zien dat het Trapperskamp dit jaar met name uit jongens bestaat; er zijn maar zes meiden aanwezig tegenover 22 jongens! Bij het hollandse leeuwen haken de meiden dan ook even af, met als reden dat ze niet zo’n zin hebben in een bezoekje aan het ziekenhuis. Toch vinden de meiden het wel leuk dat ze dit weekend ondervertegenwoordigd zijn: “Jongens zijn spontaan en meisjes zijn moeilijker”. Bodi, die dit kamp om onbekende redenen ook wel ‘Boni’ genoemd wordt, wordt aangehaald in een voorbeeld van deze jongensachtige spontaniteit. Hij ‘steelt’ namelijk paaseitjes van de meiden. Misschien was hij dan wel de pechvogel wiens avondeten mee terug gereden was naar Boxtel, maar nee, het is gewoon een spontane zoetekauw. 
 
IMG 20170416 WA0011