De inschrijving voor de HIT is tijdelijk stop gezet door technische problemen met het inschrijfsysteem.
We verwachten komend weekend de HIT-inschrijving weer te kunnen openen. Houd hiervoor deze website en de sociale media de komende week goed in de gaten.

Zaterdagavond, 22.00 uur. Op het kampeerterrein van de Triathike is het een relaxte bedoeling. Dat mag ook wel, na een pittige wandeltocht van zo'n 20 kilometer. Voor het eerst in jaren zijn alle deelnemers op tijd binnen. Een unicum, volgens de hikeleiding.
 triathike
 
Waar de laatste hikers nog gauw hun slaapmatjes klaarleggen, scharen de anderen zich rond het knetterende kampvuur. Het is een koude, heldere avond met veel sterren. Met een waterpomptang haalt de hikeleiding blikken knakworsten uit het vuur. Zo'n warme versnapering, dat gaat er zeker wel in!