Volgens afspraak waren de mensen van het Hit Mook Nieuwsteam op tijd bij de sluis in Sambeek. Helaas was daar geen wachtschip, na een telefoontje kwamen we er achter dat ze de sluis al door waren. Ze lagen al op de plek van bestemming. Gelukkig hadden we op de weg er naar toe al gezien dat de vletten al kruisend aan het zeilen waren. Daar hebben we een aantal kiekjes van gemaakt.

alt

Bij de sluis hebben we gewacht tot alle vletten de sluis door waren. Wat een mooi gezicht. De tweede lichting met twee bootjes was zo slim om een even over de sluis te halen en een ijsje te halen. Eenmaal door de sluis heen ging het hard. We zijn met de auto gaan zoeken naar het wachtschip. We konden het niet zo goed vinden. Eenmaal aangekomen waren alle vletten al binnen. Eén vlet kon ons bijna van de kant halen. Helaas haalden ze het net niet. Een van onze medewerkers is op de rug van Ivo naar de vlet gegaan. Daarvandaan zijn ze naar het wachtschip gegaan. We hebben haar daar achter gelaten en hopen dat ze het leuk heeft gehad.

We zullen het horen.