Powerkids HIT-itVanmiddag in het Wilde Westen op zoek naar een plek om even uit te rusten zagen wij in de verte op een heuvel een witte vlek. Langzaam sluipend tussen het gras gingen onze reporters op onderzoek uit. Het gevaar loert in het Wilde Westen overal. Pijlen van indianen, Daltons die ons willen overvallen, maar op de top van de heuvel hoorden wij de stem van een cowboy. Wij hoopten op hulp en tussen de wilde koeien door slopen wij naar de top. Daar aangekomen zagen wij een huifkar met een groep mensen.

Powerkids HIT-it 2Wij bleken in de plaats Pittsborough aangekomen waar een groep Powerkids bezig was met een huifkarrijles onder leiding van iemand die verdacht vele op Lucky Luke leek. Onder de indruk van deze persoon durfden wij hem nauwelijks aan te spreken. De Powerkids deden goed hun best bij de huifkarrijles. Daarnaast waren de paaseitjes ook erg in trek bij de Powerkids. Na de weg gevraagd te hebben vervolgden wij onze weg over de prairie naar ons kampterrein om ons verhaal te vertellen.