Powerkids ochtendspel

Vanmorgen kwamen wij aanlopen bij de Power Kids en toen zagen we dat er druk werd gehandeld. Nieuwsgierig geworden vroegen we wat de kinderen aan het doen waren. Vol enthousiasme vertelde de kinderen dat ze kamelen wilden huren om naar Saudi-Arabië ta gaan. Helaas had het verhuurbedrijf alle kamelen verhuurd aan Japanse toeristen. Dus ja dan moet je verder gaan zoeken. Gelukkig kwam de kamelen verhuurder met een tip dat zijn familie handelt in auto onderdelen.
Als de kinderen nu eens goed gingen onderhandelen en zoeken kunnen ze misschien wel genoeg auto’s bij elkaar krijgen om naar Saudi-Arabië te reizen. Helaas moesten wij toen weer weg. Maar de Power Kids zouden de Power Kids niet zijn als ze al bijna genoeg auto’s bij elkaar hadden om naar het mooie Saudi-Arabië te gaan. We hopen dat het allemaal is gelukt.