The hunger gamesVoor dag en dauw zijn de dames en heren al aan de wandel. Via een smsje kregen de districten de eerste plek waar zij zich moesten melden voor de eerste post. In het centrum van Arnhem hebben zij het klokkenspel gedaan. Per sms kregen zij de opdracht om op bepaalde tijden bij een klok te zijn en een foto te maken van die tijd met een deelnemer uit hun district, waarna het op facebook gepost werd. Te laat? Dan moet je je eerder verdiende parels weer voor een deel inleveren, balen! Onderweg moeten de deelnemers ook nog eens goed oppassen voor elkaar. Zij hebben elk een smsje met een naam van een deelnemer die ze moeten “vermoorden” als ze weten wie het is. Maar ja, als niemand dan vertelt aan elkaar hoe hij of zij heet, dan is het best een lastig spelletje.

the hunger gamesBij de lunchpost staan er lekkere broodjes kroket en frikadel te wachten. Jammie, dat is wel lekker op weer zo’n koude lentedag… uitgerust en vol goede moed trekken de districten vervolgens Arnhem weer in om het grote ruilspel te spelen. Elk groepje heeft een ei, een cherry tomaatje, een stukje komkommer en rucola sla bij zich. Dit moeten ze bij Jan en alleman gaan ruilen voor een volledige avondmaaltijd. De staf heeft wel een aantal basis ingrediënten geregeld, maar of de districten dat al weten…