BreinbrekersVanochtend is ook de Breinbrekers On Tour begonnen. Rond 10.00 uur waren bijna alle deelnemers aanwezig op de plek die ze uit de allereerste puzzel moesten halen: het LSC in Leusden. Na een introductiepraatje en voorstelrondje werden de zakjes met opdrachten — waar het nieuwsteam ook visitekaartjes ingestopt had — en de routeboekjes van de eerste dag uitgedeeld. De groepjes deelnemers verspreiden zich over het zaaltje, de keuken en de gang. breinbrekersNou dachten wij als nieuwsteam toch echt dat Breinbrekers een 18 plus en auto HIT was, maar toch moest er terug gegrepen worden naar basisschool groep 1 niveau om de startpuzzel van de HIT op te lossen; twee rijtjes opdrachten moesten uitgeknipt worden en als muizentrapje in elkaar gevouwen, waardoor de route duidelijk werd. Zaten de groepjes in het begin apart, na enige tijd zag je toch diverse groepjes bij elkaar kruipen en samen werken. Rond 11 uur vertrokken de eerste groepjes voor de eerste rit van de Breinbrekers On Tour.