Tosti's maken!

Onderweg op de fietstrein

Aangekomen in Kranenburg waren we nog alleen op het station waar de Draisine vanaf weg zou gaan. Na korte tijd kwam deel 1 van de groep aan lopen. Gelijk kwamen de kookpitten en alles tevoorschijn om gelijk lekker eitjes te bakken. Sommigen hadden geen trek in ei dus die maakte er lekkere tosti’s van. Halverwege kwam het tweede deel van de groep met de Draisine aan. Ook zij begonnen met het maken van een lekkere lunch. Het was even wachten tot het spoor vrij was maar toen mocht de tweede groep over het spoor op weg naar Kleve. 2 leden van het nieuwsteam klommen ook snel op de fiets om lekker mee te gaan en ook eens te beleven hoe het nou is om over het spoor te fietsen. Tijdens de tocht werd op 1 van de 2 fietsen ook een poging gedaan tot hints maar helaas lukte dit niet echt. Helaas was het behoorlijk koud. Heel af en toe kwam het zonnetje en dat was zeer aangenaam. De mooie route voerde ons uiteindelijk naar Kleve waar we weer van de fiets af mochten. De deelnemers werden in de auto gezet om naar de volgende plek te gaan. Dus ook het nieuwsteam ging weer verder! DDR; Bedankt dat we met jullie mee mochten was een zeer leuke ervaring.