Boogschieten

Houdt het ei heel!

Met een groepje strijden tegen andere districten om luxe, lekker eten en punten. Dit is wat er tijdens The Hunger Games wordt gedaan. Vandaag zijn er heel veel punten in de vorm van parels verdiend waarmee bijvoorbeeld een ontbijtje op bed kon worden afgekocht voor morgenvroeg. In de avond werden er workshops gedaan ter ontspanning. Een lekkere cocktail of tortilla’s maken, even een echte DJ zijn (voor een klein half uurtje dan), een brandje blussen of boogschieten als een echte Robin Hood, het kon allemaal!

Het ultieme recept voor een “Hunger Games” cocktail volgens een deelnemer:
- een hele banaan in plaats van twee schijfjes (want je moet goed kunnen leven op een cocktail),
- een hele kop vol met kokos crème,
- een goede hoeveelheid ananassap,
- en verder nog zoveel mogelijk ingrediënten als je voorhanden hebt.

En om niet te vergeten, staflid Laura van The Hunger Games wordt morgen alweer 21 jaar, hieperdepiep hoera, gefeliciteerd en graag taart voor ons allemaal! :)