Het team

De deelnemers zijn gearriveerd op het terrein. Druk bezig tenten op te zetten. Sommige kinderen zijn net klaar anderen ruziën nog druk over wie waar in de tent gaat slapen. Ondertussen lopen wij toch maar naar een paar kinderen toe en stellen wat vragen.

 

 

De deelnemers zijn gearriveerd op het terrein. Druk bezig tenten op te zetten. Sommige kinderen zijn net klaar anderen ruziën nog druk over wie waar in de tent gaat slapen. Ondertussen lopen wij toch maar naar een paar kinderen toe en stellen wat vragen.

Boppy en AniquePoppy en Anique zijn twee vriendinnen die altijd samen op HIT gaan. Dit is al de zoveelste keer dat ze samen op hit gaan. Maar het blijft nog steeds super leuk om samen te gaan. 1 keer zijn ze met z’n drieën weg geweest. Deze 2 vriendinnen uit Soest kennen elkaar van school maar zitten inmiddels al een tijdje bij elkaar op scouting. Op de vraag wat de meiden weten van Ghana, kregen we het antwoord dat het in Afrika ligt. Er valt dus nog veel te ontdekken voor deze dames. Daarom hebben ze ook heel veel zin in de Ghana express.

Christine, Jeroen en RonaldBij 2 tentjes vinden we de Christine, Jeroen en Ronald, broers en zus van elkaar. Ze zijn goed voorbereid op HIT. Christine had haar aardrijkskunde boek bij zich waar ze laatst op school nog een hoofdstuk over Ghana hebben gehad. Jeroen begint te vertellen wat hij van Ghana weet. De meeste elektra in Ghana wordt opgewekt uit Voltameer. Het Voltameer is een de grootste meren van de wereld. Het meer beslaat ongeveer 4% van heel Ghana. Het is dus duidelijk dat de Wolfjes goed voorbereid op HIT zijn gekomen. Ze hebben er bewust voor gekozen samen op kamp te gaan. Ghana was een van de weinige HIT’s waar
Christine als 15 jarige ook nog mee mocht.

Denise en FemkeDenise en Femke zijn al helemaal klaar. Er komt een hoop gegiechel uit de tent als we aan komen lopen. De dames hebben geen zin om naar buiten te komen. Ze doen de rist half open en er steken 2 hoofden naar buiten. Denise en Femke zijn ook zusjes. Ze gaan altijd samen op HIT. Vooral omdat mamma dat makkelijk vindt maar ook omdat ze dat stiekem toch wel leuk vinden. De dames komen uit Son en Breugel en vinden het heel interessant om te leren over Ghana. Ze willen graag weten wat de mensen daar doen en hoe ze daar leven. Meestal kiest Denise een paar HIT’s uit en dan kiezen ze samen welke HIT het gaat worden. Laura, Tim en Mark zijn familie van deze gezellige meiden en die zijn deze HIT bij de Powerkids HIT-it. Ze zullen elkaar vast nog wel eens tegen komen.