Monschau

De deelnemers van Eifel 50 graden Noord: En da’s allemaal in de Eifel gebeurd?! zijn er weer klaar voor vandaag. Om te beginnen was er een grote speurtocht in Monschau. Het doel; wie is de grote boze wolf en waar woont hij? Dit kon worden ontdekt door aanwijzingen verborgen door de stad. Laat het zoeken maar beginnen!

De deelnemers van Eifel 50 graden Noord: En da’s allemaal in de Eifel gebeurd?! zijn er weer klaar voor vandaag. Om te beginnen was er een grote speurtocht in Monschau. Het doel; wie is de grote boze wolf en waar woont hij? Dit kon worden ontdekt door aanwijzingen verborgen door de stad. Laat het zoeken maar beginnen!

Met alle aanwijzingen wist (bijna) elk groepje wie de wolf was en waar hij woonde. Wat bleek? De wolf woont bij de rodelbaan. Wie kan er nou een ritje naar beneden afslaan? En hup, daar ging iedereen de baan af. Maar om de wolf te verslaan moest er nog wel geleerd worden om te schieten… Met pijl en boog.

Helaas zullen we niet te weten komen hoe het is afgelopen, omdat het nieuwsteam deze HIT maar één keer naar de Eifel gaat. Hier zullen dus verder geen verslagen of foto’s meer van komen van het nieuwsteam zelf. Maandag zijn ze uiteraard wel aanwezig bij de sluiting!