Groepsfoto

De ALLERslechtste HIT van Nederland begon vandaag op het station van Lunteren. Toen het nieuwsteam bij het station aankwam druppelden de deelnemers al enthousiast binnen. Bij aankomst werd iedereen aangemeld en kregen alle groepjes een nummer dat op een vlaggetje aan de backpack (rugtas) bevestigd werd. Ook de koffie en thee stond klaar en er waren koekjes, héél veel koekjes. Zoveel koekjes dat ze aan voorbijgangers, treinreizigers en zelfs machinisten gesleten werden. Toen iedereen aanwezig was, alle koekjes op waren en de ouders met piepende banden waren vertrokken kon er echt gestart worden. Na een korte introductie van het stafteam konden de groepjes bepakt en bezakt aan de hike beginnen. Op naar de eerste post!

De ALLERslechtste HIT van Nederland begon vandaag op het station van Lunteren. Toen het nieuwsteam bij het station aankwam druppelden de deelnemers al enthousiast binnen. Bij aankomst werd iedereen aangemeld en kregen alle groepjes een nummer dat op een vlaggetje aan de backpack (rugtas) bevestigd werd. Ook de koffie en thee stond klaar en er waren koekjes, héél veel koekjes. Zoveel koekjes dat ze aan voorbijgangers, treinreizigers en zelfs machinisten gesleten werden. Toen iedereen aanwezig was, alle koekjes op waren en de ouders met piepende banden waren vertrokken kon er echt gestart worden. Na een korte introductie van het stafteam konden de groepjes bepakt en bezakt aan de hike beginnen. Op naar de eerste post!