Een mooi gezicht zo

Vanmiddag had het Stookkamp de Pyro Challenge; wie is de beste pyromaan van het kamp? De strijd bestond uit meerdere posten. Tijdens ons bezoek waren Quin, Davey, Matthijs en Björn druk bezig met het aanhouden van het stervuur. Ze vertelden enthousiast over de workshops die ze al gedaan hadden (EHBO, hakken, vuuropening), maar ze waren minder te spreken over de koude nacht.

 

Vanmiddag had het Stookkamp de Pyro Challenge; wie is de beste pyromaan van het kamp? De strijd bestond uit meerdere posten. Tijdens ons bezoek waren Quin, Davey, Matthijs en Björn druk bezig met het aanhouden van het stervuur. Ze vertelden enthousiast over de workshops die ze al gedaan hadden (EHBO, hakken, vuuropening), maar ze waren minder te spreken over de koude nacht.

Jitske en Laura waren een bekervuur aan het maken, met als doel het koken van water. Ook werden er door verschillende groepjes Dakota-vuren gemaakt en kregen enkele kinderen vieze handen bij het maken van een klei-oven.

Voor vuur is hout nodig en na het zelf sprokkelen konden ze dit hakken en zagen op een mooie hakplaats. Aan het begin van de challenge moesten alle groepjes een stuk zwam aansteken, dit werd vervolgens aan de kant gelegd en een uur later zouden ze de uitdaging krijgen om met deze, nog gloeiende, zwam een vuur aan te steken.