Het te water laten van een vlot

Op het kampterrein in Goch (Duitsland) aangekomen waren bijna alle groepen klaar met het inpakken van hun tas en tent. Iedereen had een goede nachtrust gehad, op de kou na. Voor het volgende deel van de tocht gingen de groepen vlot varen. Gister waren de vlotten al gemaakt, waarvoor ze 8 palen, 3 tonnen en touw kregen. Met het vlot gaat ieder groepje een stuk op de rivier varen.

 

Op het kampterrein in Goch (Duitsland) aangekomen waren bijna alle groepen klaar met het inpakken van hun tas en tent. Iedereen had een goede nachtrust gehad, op de kou na. Voor het volgende deel van de tocht gingen de groepen vlot varen. Gister waren de vlotten al gemaakt, waarvoor ze 8 palen, 3 tonnen en touw kregen. Met het vlot gaat ieder groepje een stuk op de rivier varen. Sommige groepen waren al vrij snel weg, andere groepen hadden het zo gezellig dat ze de tijd een beetje vergaten. De meeste groepjes gingen vrij snel met de stroming mee richting het eindpunt. Er was echter één groep die na nog geen 20 meter alweer uitgestapt waren. Ze hadden een ton die lek was waardoor het vlot langzaam zonk en verder varen niet mogelijk was. De andere groepjes hebben met het vlot gevaren tot Kessel (Duitsland), ongeveer 4 km verder op.