De roze dames

De deelnemers van de DDR moesten zich vrijdagochtend vanaf 10.00 uur verzamelen in Boxmeer. Ze kwamen overal vandaan, onder andere uit  Alphen, Ermelo, Bergen op Zoom en Etten-Leur. De deelnemers kregen per groepjes informatie over het weekend. Ook kregen ze Duits geld en een rauw ei, welke ze heel moesten houden tot aan het einde van het kamp. Hierbij moesten ze goed oppassen voor Patrick, want als hij het zag, maakte hij ze kapot. Goed inpakken dus maar, die eieren. Helaas sneuvelde het eerste ei al voordat ze waren begonnen. Gezien ze naar Duitsland gingen, kregen alle deelnemers ook een paspoort. Naast een foto inplakken / tekenen moesten ze ook opschrijven wat hun ‘goeiste vak’ was en wat ze voor Duits stonden op school. Een aantal deelnemers ging met een handicap op weg, de een had een ontstoken teen, de ander een gekneusde enkel en weer een ander had een ontstoken hand… Na de voorlichting werd elk groepje  gedropt in Duitsland, waar het echte avontuur begon. 

De deelnemers van de DDR moesten zich vrijdagochtend vanaf 10.00 uur verzamelen in Boxmeer. Ze kwamen overal vandaan, onder andere uit  Alphen, Ermelo, Bergen op Zoom en Etten-Leur. De deelnemers kregen per groepjes informatie over het weekend. Ook kregen ze Duits geld en een rauw ei, welke ze heel moesten houden tot aan het einde van het kamp. Hierbij moesten ze goed oppassen voor Patrick, want als hij het zag, maakte hij ze kapot. Goed inpakken dus maar, die eieren. Helaas sneuvelde het eerste ei al voordat ze waren begonnen. Gezien ze naar Duitsland gingen, kregen alle deelnemers ook een paspoort. Naast een foto inplakken / tekenen moesten ze ook opschrijven wat hun ‘goeiste vak’ was en wat ze voor Duits stonden op school. Een aantal deelnemers ging met een handicap op weg, de een had een ontstoken teen, de ander een gekneusde enkel en weer een ander had een ontstoken hand… Na de voorlichting werd elk groepje  gedropt in Duitsland, waar het echte avontuur begon.