De Don heeft de kids op pad gestuurd om wat zaken te regelen voor hem.

De bakker wil zijn bescherm geld bv niet betalen, de bareigenaar blijft maar zeuren over de kapotte barkrukken en de havenmeester heeft ook nog wat. Door het dorp Mook heen lagen in totaal 13 opdrachten, hoe meer opdrachten je uitvoert, hoe meer geld je verdiend wat vanavond nog eens best van pas kan komen. Er moet bv gezorgd worden dat er mede team leden uit de gevangenis kunnen ontsnappen, daarvoor zijn er brood en gereedschap verstopt in het dorp die gevonden en naar de centrale post gesmokkeld moeten worden, tijdens een wilde achtervolging door de politie sta je ineens op de rand van een dak (de toren op het kamp) daar kan je alleen maar abseilen of van de kabelbaan af, onderweg verkoop je nog even gauw een auto, en o ja dat geld van de collega dat hij verloren was vind je ook wel terug.

Bekijk de missiespel foto's op Facebook.

 

De Don heeft de kids op pad gestuurd om wat zaken te regelen voor hem.

De bakker wil zijn bescherm geld bv niet betalen, de bareigenaar blijft maar zeuren over de kapotte barkrukken en de havenmeester heeft ook nog wat. Door het dorp Mook heen lagen in totaal 13 opdrachten, hoe meer opdrachten je uitvoert, hoe meer geld je verdiend wat vanavond nog eens best van pas kan komen. Er moet bv gezorgd worden dat er mede team leden uit de gevangenis kunnen ontsnappen, daarvoor zijn er brood en gereedschap verstopt in het dorp die gevonden en naar de centrale post gesmokkeld moeten worden, tijdens een wilde achtervolging door de politie sta je ineens op de rand van een dak (de toren op het kamp) daar kan je alleen maar abseilen of van de kabelbaan af, onderweg verkoop je nog even gauw een auto, en o ja dat geld van de collega dat hij verloren was vind je ook wel terug.

Het speciale transport van de concurrent onderscheppen we ook even, net als dat we de code op de DVD kraken om geld te verdienen. Op de centrale post ligt ook nog geld dat we verdienen door een code te kraken. Soms moet een gangster ook harde maatregelen nemen en daarom trainen we daar ook het schieten met de lasergeweren. Voor de escape maken we dan nog gauw even een brug van heuse spaghetti, maar niet voor dat we geoefend hebben in het zelfverdediging door worsteloefeningen, om er een beetje goed uit te zien maken we ook nog wat sieraden (kampherinnering) en gaan we zelf om op kracht te blijven ons kostje koken (koken op houtvuur).

Bekijk de missiespel foto's op Facebook.