Vanmorgen vroeg stond professor Plof met zijn vriendjes en vriendinnetjes alle Bevers op te wachten. Alle Bevers maakte al bij de auto kennis met de professor. Hij had allemaal buisjes bij zich. Hij wist niet meer wat het was. Daarom vroeg hij aan de kinderen of ze wilden proeven wat het was. Maar dat was toch iets te spannend. De Professor zelf wilde het wel proeven. Hij nam een slokje maar er gebeurde niets. Het was dus gelukkig geen verdwijn drankje.

Samen met pappa en/of mamma liepen de Bevers naar het huis van Professor Plof. Daar werden ze onder andere welkom geheten door Sterre Stroom. Zij zorgde er voor dat alle kindjes werden ingeschreven en dat alles met de pappa’s en de mamma’s was geregeld. Er werd afscheid genomen en toen waren de Bevers toch echt op HIT!

Bekijk de aankomstfoto's op Facebook.

 

Vanmorgenvroeg stond professor Plof met zijn vriendjes en vriendinnetjes alle Bevers op te wachten. Alle Bevers maakte al bij de auto kennis met de professor. Hij had allemaal buisjes bij zich. Hij wist niet meer wat het was. Daarom vroeg hij aan de kinderen of ze wilden proeven wat het was. Maar dat was toch iets te spannend. De Professor zelf wilde het wel proeven. Hij nam een slokje maar er gebeurde niets. Het was dus gelukkig geen verdwijn drankje.

Samen met pappa en/of mamma liepen de Bevers naar het huis van Professor Plof. Daar werden ze onder andere welkom geheten door Sterre Stroom. Zij zorgde er voor dat alle kindjes werden ingeschreven en dat alles met de pappa’s en de mamma’s was geregeld. Er werd afscheid genomen en toen waren de Bevers toch echt op HIT!

Natuurlijk beginnen we met kennismaken met iedereen. Daarom zijn er een paar spelletjes gedaan. Ook moesten ze natuurlijk even rennen. Dat werd gedaan in de vorm van een aankleedestafette. Steeds liep er een Bever met een extra kleding stuk een parcours. Daarna gingen ze de Bever van hun groepje die boven staat aankleden. Aan het einde van de estafette waren die helemaal dik aangekleed. De kleren waren veel te groot. Het was ook wel erg warm. Maar dat maakte allemaal niet uit.

Na de estafette hebben we een groepsfoto gemaakt. Allemaal je mooiste lach opzetten en dan klik! Ja we hebben een foto. Oké we doen er ook een met gekke bekken. Na de groepsfoto met allemaal hebben we ook een foto gemaakt van alleen de leiding. Daarvoor moesten de Bevers wel allemaal even door de knietjes. Anders kon de fotograaf niets zien.

Nu was het toch echt tijd voor een rondleiding door en om het huis. Ook moeten er nog wat regeltjes gemaakt worden. Want zonder regeltjes loopt alles in de soep.

Oh ja wij hebben ook gehoord dat Professor Plof een beetje ziek is. Hoe gaan we die nou weer beter krijgen? De professor kan toch niet ziek zijn als hij allemaal lieve Bevertjes op een logeer feestje heeft! 

Bekijk de aankomstfoto's op Facebook.