Van 6 groepen is er van iedere groep een lid ontvoerd. Deze leden zijn geblinddoekt naar een geheime locatie in de plaats Mook gebracht. Het doel van de rest van de groep is om het ontvoerde groepslid zo snel mogelijk te vinden. Door middel van aanwijzingen, gegeven door het ontvoerde groepslid na het doen van opdrachten, kon de rest van de groep op zoek naar het ontvoerde lid. Het ontvoerde lid kon door middel van spellen en puzzels hint (voor hun locatie) of geld krijgen. Zo werd er limbo gedanst en ik ga op reis en neem mee… gespeeld. De puzzels die ze moesten oplossen bestonden uit een sudoku, valutazoeker en kruiswoordpuzzel. Ze mochten zelf kiezen welke puzzel of spel ze gingen doen, of ze voor een hint gaan of toch het geld. Een ochtend vol keuzes.

Bekijk de ontvoeringsfoto's op Facebook.