Vanochtend moesten alle zeilers een woord zien te maken. Het woord moest gevormd worden met de letters die bij alle boten aan de zijkant hingen. Wij mochten even meevaren met de Boeiebonkers.

Bart, Bob, Yanniv, Boris en Thomas hadden moeite met het woord maken. Ze hadden wel alle letters, maar het was wel echt een moeilijk woord. Beetje jammer dat ze geen wifi hadden, dan konden ze de letters in een wordfeud help-site zetten, zeiden ze zelf. Ze hadden het allemaal goed naar hun zin op de ZeilHIT, maar toen ze een jacht voorbij zagen komen waren ze ook wel een beetje jaloers. En hun naam de Boeiebonkers? Die deden ze gisteren eer aan toen ze tegen een van de rode boeien bonkten. De Zuipschuiten hadden het woord als eersten, maar die wilden ze helaas niet delen met ons, aangezien wij in een concurrerende boot zaten. Toch nog maar even puzzelen jongens!

Bekijk de Zondagochtendfoto's op Facebook.