Vanmiddag is ook stookkamp van start gegaan. Vanaf twaalf uur konden de deelnemers het kampterrein op en alvast hun tenten opzetten. Bij sommigen verliep dit niet zo soepel maar uiteindelijk stond alles toch overeind. Ondertussen had de leiding de spectaculaire opening al voorbereid en verzamelde iedereen bij de vlaggenmast. Na een voorstelrondje van de leiding ging de opening toch echt beginnen. Traditioneel moest er een kampvuur aangemaakt worden om het kamp te openen. Dit gebeurde niet door er gewoon een lucifer bij te houden. Nee, er was een hele kettingreactie in elkaar gezet om het kampvuur aan te steken.
Door middel van een tondel ging de kettingreactie brandend richting het kampvuur. Na wat vuurwerk en harde knallen brandde het kampvuur en is het stookkamp van start.

Bekijk meer foto's op Facebook