12885735 1321727884521107 3674080200985977733 oVanmiddag was het dan eindelijk zo ver! Alle welpen waren dol enthousiast om te starten met de enige echte Power Kids HIT! Al snel waren de kinderen met elkaar aan het dollen. Maar toen werd iedereen bij elkaar geroepen. Eerst moesten ze op zoek naar hun eigen naam kaartje. Daarna moesten ze allemaal de grote tent in. Een zakenvrouw was hun daar aan het opwachten. Eerst stelde ze zich voor en daarna vertelde ze wat haar plannen waren voor het stuk moeras waar de kinderen op staan. Ze wil er een speelgoedfabriek bouwen. Maar er gebeuren nogal wat rare dingen in het moeras. Er hangt een gekke energie rond. Wat dat is dat weten ze nog niet. En daar heeft de zakenvrouw de hulp van de kinderen bij nodig. Maar hoe kun je iemand nu goed helpen als je elkaar eigenlijk nog niet zo goed kent. Daarom gaan de kinderen eerst kennismakingsspelen spelen.

Bekijk meer foto's op Facebook