12672098 1322981291062433 7758737504607327653 oVanavond hebben de powerkids een speurtocht gelopen. Ze waren op zoek naar de zakenvrouw Bouwer. Eindelijk hadden ze haar gevonden. Daar was ze wel wat verdrietig. Want ze mag niet bouwen, het mini moeras monster woont daar. En die wil daar heel graag blijven wonen. Maar ze was nog niet helemaal overtuigd. De powerkids hebben haar overgehaald om gezellig mee een spelletje te doen. Als je gezellig bent en je doet lief  naar elkaar dan kun je veel meer dingen doen en veel meer dingen aan andere mensen vragen. Als je boos en verdrietig bent dan doen mensen niet zo lief tegen elkaar. Zakenvrouw Bouwer heeft het spelletje mee gespeeld. Het spelletje stond in het teken van scouting en Pasen. Altijd gezellig.

Mevrouw Bouwer werd na het spel een beetje boos. Ze liep de deur uit en gooide ook nog met de deur. Het mini-moerasmonster gaat kijken hoe ze de Kukelmeter kan maken. Die is namelijk kapot. Nu is het al een beetje koud en een beetje laat. Dus de powerkids mogen lekker gaan slapen. Het mini-moerasmonster gaat de hele nacht in het moeras zitten om te bedenken hoe ze de Kukelmeter kunnen maken. Hopen dat ze daar morgen ochtend goed bericht over.

Bekijk meer foto's op Facebook