hit_moo_logo_v_web

Zin in een weekend vol actie, avontuur en vooral plezier? Kom dan van 14 t/m 17 april naar de HIT in Mook!

Mook ligt in het noordelijkste puntje van de provincie Limburg, even ten zuiden van Nijmegen. Het ligt in een prachtig gebied omringd door bos en heide, rivieren en meren, polders en heuvels. Bovendien ligt Mook op een steenworp afstand van de Duitse grens. Een uitstekende plek dus om een aantal heel verschillende HIT-activiteiten op te zetten.

Maar niet alleen daar. Want HIT Mook heeft ook activiteiten in de Duitse Eifel, in Overasselt, Nijmegen, en net over de grens in Duitsland. Er is zelfs een HIT die heel Nederland door gaat! HIT Mook is voor jong en oud. Voor de allerjongsten is er de BeverHIT en voor de roverscoutsleeftijd is er een nieuw spannend kamp genaamd The Paranoia Project" Ook onze vertrouwde onderdelen zijn weer van de partij.

Kijk vanaf 1 januari op deze site of er iets voor je bij zit en alvast tot ziens in Mook!