DDR avondeten in KleveDe DDR had een mooie post in Kleve bij een grote burcht. Hier werden we aangenaam verrast met iedereen die bezig was met hamburgers te maken voor het avondeten! Ieder groepje een eigen vuurtje, eigen (nog bevroren) hamburgers en eigen groente. Nadat de deelnemers ons gezien hadden werd ons gevraagd of wij ook een hamburger wilden, en daar zeiden wij geen nee tegen natuurlijk! Tijdens het eten werd er genoten van het uitzicht over het dal en de burcht, bovenaan de berg. De vlaflip met hagelslag werd snel opgegeten, al was het niet altijd zonder te knoeien. Alles snel afwassen en weer door naar het nieuwe kapterrein, waar de tenten opgezet moeten worden.

 

 

 

Volg ons op Facebook

TwHITter mee! #HIT2019

Handig om te weten

 

december 2018: HIT-courant online
27 januari 2019: Opening inschrijving
9 maart 2019: Sluiting inschrijving
17 maart 2019: Deelnemersinfo online
19 - 22 april 2019: HIT 2019

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim zeventig verschillende kampen
Waar: Zeven locaties in Nederland
Wanneer: 19 - 22 april 2019

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 137 gasten en geen leden online