The Paranoia Project begint op 7 verschillende locaties verspreid door Nijmegen. Daar krijgt iedere groep een envelop met een of twee sleutels erin, een waxinelichtje en lucifers. Wat ze er mee moeten doen is nog onbekend. Met de fiets gaan ze naar de eerste locatie toe, een eiland in Nijmegen. Daar kunnen ze met een van de eerder verkregen sleutels mogelijk een kistje open maken. Op het kistje zit ook is stuk papier. Wat zou er toch op staan. Met melk is daar een opdracht opgeschreven. En met behulp van het kaarsje kan je het papier verwarmen waardoor de het verborgen bericht zichtbaar wordt. Op het papier staat een aanwijzing naar een volgende mogelijke hint. Uiteindelijk zullen alle aanwijzingen op het eiland leiden naar de super vette locatie waar ze gaan overnachten.

 

Volg ons op Facebook

TwHITter mee! #HIT2019

Handig om te weten

 

december 2018: HIT-courant online
27 januari 2019: Opening inschrijving
9 maart 2019: Sluiting inschrijving
17 maart 2019: Deelnemersinfo online
19 - 22 april 2019: HIT 2019

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim zeventig verschillende kampen
Waar: Zeven locaties in Nederland
Wanneer: 19 - 22 april 2019

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 182 gasten en geen leden online