Bij de Zeil HIT stond vanavond het Cruiseschepenspel op het programma. Met vliegtickets die bij het reisbureau gekocht waren gingen de groepjes naar de posten. De bedoeling was om zoveel mogelijk geld te verdienen. In post Rotterdam werd en bouwwerk gepionierd waar mee twee personen vervoerd moesten worden. Post Mumbai hier moesten de deelnemers door een A4-tje lopen! Probeer maar eens uit te vinden hoe je dat doet. In Los Angeles moesten de deelnemers door een spinnenweb. En in Vancouver moest er op een A-frame gelopen worden. Na de spellen was er kampvuur!

 

 

 

Volg ons op Facebook

TwHITter mee! #HIT2019

Handig om te weten

 

december 2018: HIT-courant online
27 januari 2019: Opening inschrijving
9 maart 2019: Sluiting inschrijving
17 maart 2019: Deelnemersinfo online
19 - 22 april 2019: HIT 2019

Wie, wat, waar?

Voor wie: Scouts van 5 tot 88 jaar
Wat: Keus uit ruim zeventig verschillende kampen
Waar: Zeven locaties in Nederland
Wanneer: 19 - 22 april 2019

kaarthitplaatsen

Wie is online

We hebben 66 gasten en geen leden online