Lekker aan het toetje!

Goed kijken wat je ziet

In ons vorige bericht over Breinbrekers On Tour lazen jullie al dat de deelnemers het al moeilijk hadden om de route te ontcijferen en toen waren ze nog niet eens weg! Het nieuwsteam wilde daarom wel weten hoe de dag verlopen was en vertrok vroeg in de avond naar de slaapplaats van die dag bij Scouting Zetten. Even na negen uur arriveerden we daar en kwam de etenslucht ons al tegemoet. Het diner werd net geserveerd want ook het laatste groepje was tien minuten daarvoor binnen gekomen. Nadat we een aantal charmante eetfoto’s hebben kunnen maken, alle afwas weer gedaan was en de beamer gereed stond, was het tijd voor de laatste activiteit voor de dag; een echte breinbrekers-quiz.
Iedereen moest individueel een aantal vragen beantwoorden en met het goed beantwoorden van de vragen konden zogenaamde hint-muntjes verdiend worden – deze schijnen ze de volgende dag hard nodig te hebben. De quiz begon met het raden van logo’s en vervolgde met denkpuzzeltjes, spreekwoorden herkennen, zoek de verschillen, zoek de overeenkomsten en eindigde met het afmaken van liedjes. De uiteindelijke scores varieerden van 22 tot 60 punten. Uiteraard deed het nieuwsteam ook mee met de quiz en we wisten zelfs 42 punten te scoren. Al met al wordt de naam dus al goed waar gemaakt en was ieders brein gebroken. Een goede reden voor een borrel dus!