Achteruit rijden

Het nieuwsteam was redelijk vroeg bij de post van de InterHITy. Totaal niet vervelend want het zonnetje scheen en het was lekker warm. Samen met de staf hebben we gewacht op de eerste deelnemers. Eerst werd er even een broodje gesmeerd en opgegeten. Ondertussen kwamen ook het 2e en het 3e groepje aangereden. Tegelijkertijd gingen ze de uitdaging van de post aan.

 

Het nieuwsteam was redelijk vroeg bij de post van de InterHITy. Totaal niet vervelend want het zonnetje scheen en het was lekker warm. Samen met de staf hebben we gewacht op de eerste deelnemers. Eerst werd er even een broodje gesmeerd en opgegeten. Ondertussen kwamen ook het 2e en het 3e groepje aangereden. Tegelijkertijd gingen ze de uitdaging van de post aan. Men moest in de auto van de staf stappen, met die auto achteruit rijden tot zo dicht mogelijk bij de pion met bal er op. Maar men moest dit doen op aanwijzing van het teamgenootje. Ook was er een duidelijke regel dat er maar 1 keer geremd mag worden. Je mocht dus niet remmen, gas, remmen, gas, remmen en dan op de juiste plek. Nee, rijden en remmen klaar! De teams die wij hebben gezien waren er erg goed in. Allemaal zaten ze heel dichtbij. Wat de rest heeft gedaan hebben we nog niet vernomen. Dit alles levert natuurlijk weer punten op voor de eindstand van de InterHITy. De volgende groepjes kwamen aan en gingen zitten lunchen. Wij moesten ze helaas verlaten om door te gaan naar het volgende HIT onderdeel.