De opening

Op deze wisselvallige vrijdagochtend, trok er een delegatie van het nieuwsteam naar het startpunt van de Interhity. Het nieuwsteam had via de FB pagina van de Interhity de coördinaten van het begin punt gevonden, en deze in Google maps ingevoerd, het bleek op de Flevostraat in Harderwijk te zijn, bij Harders plaza. Na een lange rit in een drukke uitgelopen spits kwamen we precies op tijd voor de opening aan. De staf zette net de deelnemers in een grote kring om de regels uit te leggen. Daarna werd ter kennismaking het spel Levend jungle speed gespeeld, zoals op de foto's te zien is werd er enthousiast mee gedaan. Na het nuttigen van een snelle lunch en het "keuren" van de auto's vertrokken de eerste deelnemers voor de eerste etappe naar strand Nulde. Het nieuwsteam is ook daar nog wezen kijken wat de opdracht was. Daar de deelnemers wat lang op zich lieten wachten hebben we wat foto's van de schietopdracht met de leiding gemaakt, zodat jullie toch een idee hebben wat de bedoeling was.

Op deze wisselvallige vrijdagochtend, trok er een delegatie van het nieuwsteam naar het startpunt van de Interhity. Het nieuwsteam had via de FB pagina van de Interhity de coördinaten van het begin punt gevonden, en deze in Google maps ingevoerd, het bleek op de Flevostraat in Harderwijk te zijn, bij Harders plaza. Na een lange rit in een drukke uitgelopen spits kwamen we precies op tijd voor de opening aan. De staf zette net de deelnemers in een grote kring om de regels uit te leggen. Daarna werd ter kennismaking het spel Levend jungle speed gespeeld, zoals op de foto's te zien is werd er enthousiast mee gedaan. Na het nuttigen van een snelle lunch en het "keuren" van de auto's vertrokken de eerste deelnemers voor de eerste etappe naar strand Nulde. Het nieuwsteam is ook daar nog wezen kijken wat de opdracht was. Daar de deelnemers wat lang op zich lieten wachten hebben we wat foto's van de schietopdracht met de leiding gemaakt, zodat jullie toch een idee hebben wat de bedoeling was.