Lekker een avondje rustig een film kijken, dat dachten ze te gaan doen vanavond bij Make Your Choice. Met zijn allen in een semi-verwarmde tent genieten van de Heineken Ontvoering, waarbij iedereen lekker knus op elkaar zat met alle slaapzakjes en fleecedekens die ze hadden. Echter bleek het in de pauze toch niet zo rustig als ze dachten. Want wat is een film zonder popcorn?! Maarja, deze moesten ze wel verdienen. Hoe? Zorg ervoor dat je met de lasergames langs de leiding komt, zonder dat zij je afschieten. Maarja, waar is de popcorn dan?! Telkens gingen kleine groepjes samen, en die konden steeds verder ontdekken waar de popcorn was. Wanneer zij dan af waren, mochten zij de informatie die zij tot dan toe hadden vertellen aan de rest, en telkens kwamen de groepjes een stukje verder. Uiteindelijk hebben ze lekker van popcorn kunnen genieten gedurende de rest van de film. 

Bekijk de foto's van de Make Your Choice filmavond op Facebook.