Lekker in de winter met sneeuw. De Powerkids hebben sneeuwpoppen gemaakt met sokken en rijst.  Deze werden vrolijk versierd met knoopjes en een sjaaltje. Van Vader Tijd kregen de kinderen een nieuw stukje van de klok. Maar echt opschieten met het maken van de klok deed het nog niet…

Na een brief van Cupido was het tijd voor Koningsdag, hierbij horen natuurlijk de koningsspelen. Er konden verschillende spellen gespeeld worden. Je kon bijvoorbeeld zaklopen maar ook het traditionele koekhappen en snoephappen was natuurlijk mogelijk. Er waren wel een paar schrikmomenten voor de kinderen bij het ballon scheren, vooral toen de ballon plotseling kapot ging!

Na een paar spellen gespeeld te hebben kregen we hoog bezoek. Zijne Majesteit de Koning en Koningin brachten een bezoekje aan de Powerkids! Volgens traditie speelt de koning ook een spelletje mee. Dit vond Zijne Majesteit zo leuk dat hij de kinderen beloonde met een nieuw stukje voor de Mookerklok.

Bekijk de Koningsdagfoto's op Facebook.