foto_bij_winnaars_HIT_SN_wedstrijd.jpg

HIT Scouting Nederland bestaat 60 jaar. Daarom is het algemene thema van dit jaar FEEST!! Als je jarig bent trakteer je, dat deed ook HIT Scouting Nederland. Zij organiseerden een fotowedstrijd waarmee je een gratis HIT kon winnen! Vele foto’s werden ingestuurd. Zo ook de foto van Ronja en Jitske. Ze vertelde ons dat ze dit eigenlijk hadden gedaan voor vriendin Pien. Die moest namelijk zelf een deel van de HIT betalen. De meiden stuurde een foto in met de gedachte, ach we winnen toch niet maar we proberen het toch. Na lang wachten werd de winnaar bekend gemaakt. Jazeker Ronja en Jitske hadden gewonnen! J 

foto_bij_winnaars_HIT_SN_wedstrijd.jpgHIT Scouting Nederland bestaat 60 jaar. Daarom is het algemene thema van dit jaar FEEST!! Als je jarig bent trakteer je, dat deed ook HIT Scouting Nederland. Zij organiseerden een fotowedstrijd waarmee je een gratis HIT kon winnen! Vele foto’s werden ingestuurd. Zo ook de foto van Ronja en Jitske. Ze vertelde ons dat ze dit eigenlijk hadden gedaan voor vriendin Pien. Die moest namelijk zelf een deel van de HIT betalen. De meiden stuurde een foto in met de gedachte, ach we winnen toch niet maar we proberen het toch. Na lang wachten werd de winnaar bekend gemaakt. Jazeker Ronja en Jitske hadden gewonnen! J

Welke HIT de meiden zouden kiezen was al lang duidelijk. De meiden wilden al heel lang op Eiffel kamp maar waren nog te jong. Dit jaar mochten ze eindelijk mee. Voordeel voor ze is dat de eigen leiding het HIT onderdeel organiseert.

De meiden hebben vooral zin in een goede Hike. Toch al lang geleden dat ze echt een goede HIke hebben gelopen. Maar ook stiekem al wel te lang geleden dat ze routetechnieken hebben gedaan. Kans op verdwalen is toch redelijk aanwezig. Maar Ronja, Jitske en Pien hebben er vooral heel veel zin in. Gezelligheid vinden ze het belangrijkste. Ohja en toch ook een beetje bang dat ze het koud krijgen. Ze kruipen dus maar lekker dicht tegen elkaar aan.

Veel plezier!