Zaterdag was het ook tijd om de Hunger Games in de Eifel te bezoeken! We mochten van enkele groepjes  meegenieten op een van de posten van de hike. Als eerste kwamen Herma en Irene uit Uchelen aan. Zij vertelden dat het tot nu toe een leuke route was met een mooi uitzicht. Bij deze post moesten de teams door twee tunnels lopen met daarin cijfers en woorden geschreven op de muren. Deze moesten ze onthouden en daarmee konden ze bonuspunten verdienen. In de bunker moesten ze, aan de hand van te vangen badeendjes, de aanwijzingen voor de volgende route ontdekken.

Bekijk de Hungergamefoto's op Facebook.

Zaterdag was het ook tijd om de Hunger Games in de Eifel te bezoeken! We mochten van enkele groepjes  meegenieten op een van de posten van de hike. Als eerste kwamen Herma en Irene uit Uchelen aan. Zij vertelden dat het tot nu toe een leuke route was met een mooi uitzicht. Bij deze post moesten de teams door twee tunnels lopen met daarin cijfers en woorden geschreven op de muren. Deze moesten ze onthouden en daarmee konden ze bonuspunten verdienen. In de bunker moesten ze, aan de hand van te vangen badeendjes, de aanwijzingen voor de volgende route ontdekken.

Heleen, Tessa, Anne en Charlotte uit Nijmegen hadden hier een speciale tactiek voor, ze maakten er een verhaaltje van: ‘Er was een RODE slaapzak, en in de SLAAPZAK zat een MUTS, en in de muts zat een STEEN, en de muts was dichtgeknoopt met een VETER, en de rode slaapzak dreef in het WATER’. Tot nu toe vonden ze het kamp heel leuk en ze vertelden zeer enthousiast over hun chaotische ochtend. Maarja, wat wil je ook als je met 4 personen in een 3-persoonstent ligt op 2 matjes?!

District 6, de Goldstrikers, hadden een andere techniek. Hannah, Rens, Daphne en Njurden van scouting Alverna herhaalden alle woorden continu, en iedereen focuste zich op één woord. Ze waren vol lof over het kamp, het lopen was het leukste tot nu toe. Het thema zat heel goed in elkaar, de spellen zijn goed bedacht (het waren namelijk geen standaard spellen, wie bedenkt het nou om woorden in een tunnel te moeten onthouden?!), kortom, ze vonden dat het leidingteam zich erg goed had voorbereid. Gisteren waren ze bij de route even off road gegaan, met de nodige gevolgen, de een ging door een beek, de ander viel recht voorover, maar gelukkig konden ze er allemaal hard om lachen. 

Bekijk de Hungergamefoto's op Facebook.