10604001 1321840531176509 4591756183306054849 oVanavond verzamelen verschillende Viking stammen rond de Mokerplassen, in ’t Ankergat voor een raad neergestreken. Het gerucht onder de stammen gaat dat de hamer van Thor op het eiland in de buurt te vinden is. De stam die de legendarische hamer kan hanteren heeft hiermee de macht van de elementen... Maar wie is waardig genoeg om deze hamer te hanteren?

Als eerst moet iedereen natuurlijk kennis maken met elkaar. Hiervoor wordt het oud-Vikings kranten meppen gespeeld. De persoon in het midden moet op de schoot van de persoon slaan van wie de naam genoemd wordt. Deze moet dan snel weer een andere naam zeggen. Op deze manier leert iedereen elkaars naam kennen!

Een echte Viking ben je natuurlijk niet zonder stam en bijbehorende Vikinghelm! Tijd voor iedereen om een naam te bedenken en hun eigen helm te knutselen. Dan nog even vrije tijd en naar bed. Morgen is het een druke dag vol met zeilen.

Bekijk meer foto's op Facebook