11167658 1322847817742447 4550576171238065206 oZaterdagochtend werden de deelnemers gedropt bij de eerste post: Bumper ball. Een potje voetbal terwijl je zelf in een bal zit. Dit vonden de deelnemers erg leuk, lekker botsen, over de kop rollen en een enkeling had de pech dat hij/zij op de kop bleef liggen. Maar dat bost je teamgenoot even tegen je aan en kun je weer op staan. Dat het vermoeiend was, was duidelijk te merken, de meeste groepen waren binnen 10 minuten, de tijd die ervoor stond, al helemaal uitgerend. Na de post was het tijd voor een korte klim, heuvel op, naar de volgende post. Met behulp van een GPS zonder batterijen, want de deelnemers zelf hadden de batterijen mee moeten nemen. Boven bij de toren aangekomen had de leiding een touw hoog in de bomen geschoten zodat de deelnemers veilig gezekerd konden worden voor het kratten stapelen. Op de scheve bosgrond viel dat nog niet mee en de meesten kwamen niet verder dan vijf tot zeven kratten. Nadat iedereen nog een poging had gedaan mochten ze hun weg vervolgen. Het nieuwsteam is niet naar de volgende post gegaan, maar naar een ander kamp.

Bekijk meer foto's op Facebook