Inschrijven voor HIT Baarn. Dat moet je #DOEN!

Ook in 2019 is er weer een HIT in Baarn. De stafteams en het C-team zijn al weer begonnen met de voorbereidingen voor een megatoffe HIT! De kampen waar je in Baarn (en omstreken) aan mee kunt doen zijn de volgende vertouwde kampen:

  • Welp Ouder Avonturen Kamp
  • Ouder Kind Hike
  • CSI: Crime Scout Investigation
  • Wie Is De Mol?
  • Niet Zomaar Een HIT

Helemaal spiksplinternieuw is The Longest Day In Your Life. Een supergave hike voor iederee van 18 tot 88 jaar. Zo zie je maar, voor ieder wat wils bij HIT Baarn! Zoek alvast je HIT-maatje uit (of vraag papa of mama alvast of ze mee willen) en schrijf je in vanaf 27 januari voor HIT Baarn. Moet je #DOEN!

Kijk vanaf 1 januari op deze site of er een toffe activiteit voor je bij zit en alvast tot ziens in Baarn!